Jak powstaje projekt

Jak powstaje projekt - wnętrza

1. BADANIE POTRZEB - ma na celu dostosowanie projektu do potrzeb Inwestora. Aby jak najlepiej zrozumieć i poznać Państwa wymagania przeprowadzana jest wstępna rozmowa, na której omawiane zostają aspekty tj. ulubiony styl, kolorystyka oraz materiały.
2. INWENTARYZACJA - precyzyjny pomiar pomieszczeń.
3. KONCEPCJE PROJEKTOWE - przedstawiane w formie rzutów 2D jak i uproszczonych wizualizacji 3D, w których głównie skupiamy się na funkcjonalności wnętrza. Zawarte są również informacje na temat proponowanej kolorystyki, rozmieszczeniu sprzętów oraz mebli.
4. FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE - zobrazowanie pomysłu przedstawione za pomocą wizualizacji 3D.
5. SPECYFIKACJA MATERIAŁÓW - stworzenie listy zakupów, w której pojawiają się wszystkie elmenty zawarte w projekcie. Klient otrzymuje w zestawieniu tabelarycznym nazwę produktu, cenę oraz miejsce jego zakupu.
6. DOKUMENTACJA TECHNICZNA - precyzyjne rysunki techniczne dla potencjalnego wykonawcy. Rysunki zawierają rzuty ogólne z wszystkimi wymiarami, układem elektryki, sufitów podwieszanych, punktów świetlnych, rozrysu płytek ściennych i podłogowych.

PAKIET 1 Koncepcje + wizualizacje fotorealistyczne

PAKIET 2 Koncepcje + wizualizacje fotorealistyczne
+ specyfikacja materiałów  

PAKIET 3 Koncepcje + wizualizacje fotorealistyczne
+ specyfikacja materiałów + wyrysy techniczne 

W każdym pomieszczeniu możecie wybrać Państwo dowolny pakiet projektowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Darmowa wycena - Skorzystaj z formularza

Kontakt z nami

Błędnie wypełniony formularz
Wiadomość wysłana!

Copyright © 2016 art-park sp. z o.o.

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.