Współpraca

Firmy z którymi współpracujemy

Firma Passive Instal zajmuje się w szerokim zakresie sprzedażą , wykonawstwem oraz doradztwem inwestycyjnym technik Odnawialnych Źródeł Energii. Począwszy od kolektorów słonecznych, poprzez instalacje fotowoltaiczne, kończąc na pompach ciepła i małych elektrowniach wiatrowych. Naszą firmę tworzą ludzie od lat zajmujący się Odnawialnymi Źródłami Energii. Od początku naszego istnienia rozwijamy rynek zielonej energii w Polsce. Świetna i szybka współpraca z tą firmą to sama przyjemność, a systemy przyczynią się do zoptymalizowania wydatków i pozwoli nam zbliżyć się do natury. Kolektory w Twoim ogrodzie ? Czemu nie.

 

Już od dekady projektujemy i produkujemy meble dla naszych klientów. Jesteśmy firmą rodzinną, z tradycją oraz własną wiedzą na temat produkcji ponadczasowych mebli. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu i aranżacji przestrzeni kuchennych. Meble kuchenne na wymiar w Twojej kuchni. Zapewniamy jednak również kompleksowe wyposażenie pozostałej powierzchni mieszkalnej. Zarówno meble do Twojego domu, hotelu lub restauracji nie stanowią dla nas żadnej tajemnicy. Dzięki wspólnej współpracy jesteśmy w stanie uzyskać rabaty na sprzęt AGD oraz na wykonywane projekty. Bez chwili zastanowienia polecamy firmę "JM Meble system " aby stworzyła Twoje niepowtarzalne meble.

 

Od 1993 roku staramy się spełniać wszystkie potrzeby naszych Klientów. Przez lata pracy zdobyliśmy bezcenne doświadczenie oraz wypracowaliśmy unikalne know-how, które pozwala nam skutecznie definiować preferencje rynku oraz zmieniać inspiracje w kompleksową ofertę i oryginalny design. Dzięki konsekwencji i innowacjom marka Max-Fliz jest dziś synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów, które od zawsze jest naszym priorytetem.

Darmowa wycena - Skorzystaj z formularza

Kontakt z nami

Błędnie wypełniony formularz
Wiadomość wysłana!

Copyright © 2016 art-park sp. z o.o.

Ta witryna przechowuje i korzysta z plików cookies. Zgoda lub jej brak na korzystanie z plików cookies może być wyrażona przez konfigurację przeglądarki. Więcej informacji.